Poradnia dietetyczna Dieta dla Ciebie w Poznaniu działa w formie stacjonarnej i online. Zapraszam Państwa do wizyty na miejscu w poradnii dietetycznej w Poznaniu, gdzie będę mogła udzielić profesjonalnej porady żywieniowej na temat osiągnięcia i  utrzymania prawidłowej masy ciała, diety w alergiach, nietolerancjach, chorobach jelit czy chorobach autoimmunologicznych, wykonać analizę składu ciała. Innym sposobem jest kontakt online poprzez mail, telefon lub komunikator internetowy.

 Pomagam osobom z nadwagą, którzy chcą się odchudzić, osobom chudym, którzy chcą przytyć i innym, którzy mają problemy związane z odżywianiem. Pomagam przy SIBO, IBS i innych chorobach.

Pomoc opieram na indywidualnym podejściu do każdej osoby. Wszystkie moje diety, czy to przy odchudzaniu, czy przy przybieraniu na wadze, czy też w nieswoistych chorobach jelit są dopasowane do osoby, dla której są przeznaczone. Dzięki temu każda osoba może osiągnąć swój wymarzony cel i poprawę zdrowia. Dobra dieta wykonana jest w oparciu o wykonane pomiary (masa ciała, wzrost, wiek), wywiad 24-godzinny i analizę składu ciała.

Diety zgodne ze stylem życia

Rezultatem pracy z dobrym dietetykiem jest dieta rozpisana na posiłki z uwzględnieniem upodobań kulinarnych i stylu życia klienta. Niezwykle ważne są również przyzwyczajenia i charakter wykonywanej pracy. To wszystko omawiamy na spotkaniu w poradni lub online https://dietadlaciebie.com.pl/dietetyk-online/

Współpraca z dietetykiem

Skuteczna dieta opiera się o dobór odpowiednich składników, a nie preparaty farmakologiczne lub specjalną żywność. Dietetyk jest do dyspozycji w każdym momencie diety, tak więc żadne pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. Jeśli konieczna będzie modyfikacja zaproponowanych jadłospisów zrobię ją, o ile to możliwe, w ramach tej samej opłaty. Opieka dietetyka dotyczy trwania jadłospisu jak również po zakończonej terapii możesz zawsze umówić się na konsultację.

Umów się telefonicznie na spotkanie z dietetykiem w poradni lub online

Na pierwszą wizytę  z dietetykiem w poradni należy się umówić telefonicznie. Szanując Państwa czas, umawiam się na konkretny dzień i godzinę, tak by nie musieli Państwo czekać. Warto przeczytać co będzie pomocne na pierwszej wizycie https://dietadlaciebie.com.pl/wizyta-w-poradni/.
Jeśli nie chcesz kompleksowego programu żywieniowego – diety, a jedynie porady żywieniowej również zapraszam do kontaktu.

Możesz skorzystać tylko z analizy składu ciała. Pomogę Ci zdiagnozować obecne błędy żywieniowe. To jak nasza współpraca wygląda jest bardzo indywidualne i zależy od wspólnych ustaleń. 

Zadzwoń na +48 698 648 391 lub napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego.

Poradnia dietetyczna w poznaniu przygotowanie przed pierwszą wizytą

W trakcie pierwszej wizyty chcemy dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej. Potrzebne są nam informacje odnośnie Twojego stylu życiaaktywności fizycznej oraz upodobań kulinarnych, które będą pomocne do ułożenia indywidualnego planu żywienia. Dzięki temu dietetyk skomponuję dobrą dietę w pełni dostosowaną do Ciebie, która pozwoli osiągnąć wymarzony cel. Najlepiej poprowadź dzienniczek żywieniowy przez kilka dni, do którego wpiszesz wszystkie produkty spożywane przez ciebie w ciagu tych kilku dni. Zależnie czy wybierasz wizytę w poradni dietetycznej w Poznaniu czy spotkanie w formie online dzienniczek możesz przynieść na spotkanie lub wcześniej wysłać go.

Dieta musi być dopasowana do trybu życia, dlatego ważne jest żebyśmy poznali z kim współpracjemy.

Zastanów się nad kilkoma kwestiami

Pierwsze spotkanie z dietetykiem w Poznaniu to analiza składu ciała wykonywana przy pomocy profesjonalnego analizatora. Dodatkowo podstawą jest jednak szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny, dlatego przed pierwszą wizytą wskazane byłoby abyś zastanowił/a się:

  • Jak wyglądają Twoje posiłki w ciągu tygodnia?
  • Czy Twój sposób żywienia jest inny w weekend niż w inne dni?
  • Czy występują u Ciebie jakiekolwiek dolegliwości zdrowotne?
  • Czy przyjmujesz leki? Jakie, w jakich dawkach?
  • Co i w jakich ilościach pijesz w ciągu dnia?
  • Jak oceniasz swoją aktywność fizyczną?
  • Czy w przeszłości stosowałeś/aś diety? Jakie? Jak długo?

Wyniki badań

Na pierwszej wizycie będą nam pomocne wyniki badania krwi, moczu lub inne związane z aktualnym stanem zdrowia jeśli takie w ostatnim czasie wykonywałeś/łaś. Zabierz je ze sobą. Jeśli jednak nie posiadasz aktualnych wyników – nie martw się! Gdy potrzebne będzie ich wykonanie, ustalimy to w czasie wizyty.

Dzienniczek pomiarów ciśnienia i poziomów mierzonych cukrów będzie pomocny